Центр європейської інформації в м. Кіровоград

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » » Вітаємо переможців

Вітаємо переможців
konk2.jpg (54. Kb)“Україна — європейська держава, а мешканці нашого краю зробили вагомий внесок в її історію та збагачення культурної спадщини”, — твердять юні кіровоградці, які понад два місяці працювали над дослідженням історичних, культурних, економічних зв'язків нашого краю з країнами Європи. Результати цих досліджень втілені в роботах, поданих на конкурс пошукових та творчих робіт для шкільної та студентської молоді“Україна у Європі, Європа в Україні: очима молоді — 2011-2012”. Конкурс проводиться в рамках реалізації одноіменного проекту товариства „Український народний дім в Чернівцях”, підтриманого Міжнародним фондом “Відродження”.
На конкурс було подано 36 робіт (6 творчих та 30 пошукових). Кращі з конкурсних були представлені під час підсумкової презентації регіонального туру конкурсу, яка відбулася 19-го січня 2012 р., о 15.00 у Центрі європейської інформації (ОУНБ ім.Д.І.Чижевського, відділ читальних залів, ІІІ поверх).
Перемогу здобули: І місце — Борис Шевченко, студент КДПУ ім.В.Винниченко, за роботу : “Західна Європа — Кіровоградщина: історичні підвалини співробітництва”; ІІ місце — Богдан Панкевич, учень 10-го класу Знам'янської ЗОШ №2, за роботу “Чарівник-художник Іван Похитонов”; ІІІ місце поділили : учениці 10-го класу Помічнянської ЗОШ №1 Ірина Єріненко та Вікторія Меліхова за роботу “Він врятував душу Польщі”, а також Ірина Гарасько, вихованка школи мистецтв “Пролісок” за оригінальну роботу “Внесок представника Кіровоградщини Леоніда Пупкіна в розвиток європейської культури”. Жюрі конкурсу також відзначило за високу активність та креативність шкільний євроклуб “Астра” та студентку КІРУЄ Оксану Силенко.
Розділ: Переглядів: 865 | Розміщено: 19 січня 2012


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Кіровоград
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :