Центр європейської інформації в м. Кіровоград

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » » У Кіровограді стартує новий конкурс

У Кіровограді стартує новий конкурс
dsc06325m.jpg (59.55 Kb)Цього року вже вдруге юні кіровоградці мають чудову нагоду продемонструвати свій творчий потенціал, знання та здібності, взявши участь у конкурсі пошукових та творчих робіт для шкільної та студентської молоді „Україна в Європі, Європа в Україні: очима молоді — 2011”, що стартував в області з початку листопада. Конкурс проводиться в рамках реалізації одноіменного проекту товариства „Український народний дім в Чернівцях”, підтриманого Міжнародним фондом “Відродження”. Проектом передбачено проведення аналогічних конкурсів також і у Миколаївській, Одеській, Дніпропетровській, Запорізькій, Полтавській, Херсонській, Чернівецькій областях та в Автономній республіці Крим та другого — всеукраїнського — туру конкурсу, який має відбутися навесні 2012 року у м.Чернівці. Регіональними партнерами конкурсу виступили Центри європейської інформації, громадські організації, обласні бібліотеки.
Яка мета проведення конкурсу? Чому присвячені конкурсні роботи та хто і за якими критеріями буде їх оцінювати? – Відповіді на ці питання – у презентації нового проекту Центру, підтриманого Міжнародним Фондом „Відродження”, яка відбулася 3 листопада 2011 року, о 15.00 (ОУНБ ім. Чижевського, Відділ читальних залів, ІІІ поверх).
Запрошені – працівники освіти, члени євроклубів та громадських організацій, потенційні учасники конкурсу, студенти також мали можливість поспілкуватися з переможцями минулорічного конкурсу, почути їхні думки, враження, дізнатися, як досвід участі у конкурсі збагатив їхнє життя.
Розділ: Переглядів: 855 | Розміщено: 3 листопада 2011


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Кіровоград
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :