Центр європейської інформації в м. Кіровоград

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » » Театралізований диспут "Молодь - за європейські цінності"

Театралізований диспут "Молодь - за європейські цінності"
Відзначення Дня Європи у Кіровограді розпочнеться 18 травня театралізованим диспутом “Молодь — за європейські цінності”, який відбудеться в актовому залі ОУНБ ім.Чижевського о 14.00. Тематичні вистави про європейські цінності будуть показані студентським народним театром-студією «Сьоме небо» ВНМУ ім.М. Пирогова та представлені на обговорення старшої шкільної та студентської молоді. Старшокласники та студенти міста переглянуть виставу «Варшавський набат», мініатюру «Безсмертя Пирогова» та моновиставу «Суфлер», які презентують такі європейські цінності як верховенство права, права людини, толерантність, свободу, демократію, людську гідність, а також візьмуть участь у дискусії щодо визначених цінностей.
Проект „Молодь – за європейські цінності!” впроваджується громадською організацією „Вінницький регіональний центр інформації „Креатив” у партнерстві з народним театром-студією «Сьоме небо» Вінницького національного медичного університету ім. М. Пирогова під егідою Мережі центрів європейської інформації України за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду „Відродження” в рамках святкування Дня Європи-2011. Метою проекту є покращення рівня поінформованості старшої шкільної та студентської молоді про зміст європейських цінностей і привернення уваги до них через театральні постановки та тематичні дискусії у 6 містах України. Концепція святкування Дня Європи в Україні у форматі „Я поділяю європейські цінності” була розроблена представниками Мережі центрів європейської інформації України та партнерських організацій за підтримки Міжнародного фонду „Відродження”.
Подібні заходи відбудуться у м. Львів (16.05), Хмельницький (17.05), Чернівці (19.05), Вінниця (20.05) та Черкаси (24.05).
Регіональним партнером проекту „Молодь – за європейські цінності!” та мережевої кампанії „Я поділяю європейські цінності” у Кіровоградській області виступає центр європейської інформації у м. Кіровоград.
Розділ: Переглядів: 1351 | Розміщено: 13 травня 2011


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Кіровоград
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :