Центр європейської інформації в м. Кіровоград

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » » Представники національних товариств зустрілися у Центрі європейської інформації

Представники національних товариств зустрілися у Центрі європейської інформації
lip..jpg (53.83 Kb)4 травня у Центрі європейської інформації, в рамках відзначення Всесвітнього дня різноманітності в ім'я діалогу та розвитку відбулася тематична зустріч “Розмаїття в ім'я діалогу”, учасниками якої стали представники місцевих національних товариств — польського, болгарських, російського, члени неурядових організацій, громадські та культурні діячі.
Метою заходу було обговорення перспектив та форм взаємодії етнічних спільнот та Центру європейської інформації, покращення стану поінформованості місцевої громади про історичні та культурні зв'язки регіону з країнами Європи.
У зустрічі взяв участь Збігнев Липинсьський — досвідчений вчитель польської мови, громадський діяч, ініціатор польсько-української взаємодії в галузі культури.
Саме завдяки активній участі пана Липинського в Україні та Польщі з початку 90-х років було здійснено багато спільних проектів, мистецьких заходів, фестивалів, культурних обмінів. Десятки молодих людей вдячні Збігневу Липинському як Вчителю, який відкрив для них багатство польської мови та допоміг реалізувати свій творчий потенціал.
Розділ: Переглядів: 626 | Розміщено: 4 травня 2011


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Кіровоград
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :