Центр європейської інформації в м. Кіровоград

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » » Право на гідне життя для кожного

Право на гідне життя для кожного
wdsc06450.jpg (17.8 Kb)Доступність як надання можливості людям з інвалідністю вести незалежний спосіб життя стала темою он-лайн зустрічі «Забезпечення доступності соціальних послуг для людей з обмеженими можливостями», яка відбулася 15 травня, о 15-00 у Центрі європейської інформації Обласної універсальної наукової бібліотеки ім.Д.І.Чижевського. Через мережу Інтернет до обговорення приєдналися експерти та громадськість з міст Полтава, Суми, Херсон, Хмельницький, Чернівці, Чернігів, Харків.
Представники восьми регіонів України міркували про те, що можна зробити для покращення ситуації вже сьогодні. Це була не просто дискусія, а обмін ідеями, практичним досвідом, пропозиціями. Так, неабиякий інтерес аудиторії викликала інформація Херсонського ЦЄІ, зокрема, розповідь голови організації «Ініціативи на захист прав інвалідів», представника Національної асамблеї інвалідів Олексія Ліпкова про організацію туристичних маршрутів та байдаркових подорожей для людей з обмеженими можливостями, а також про співпрацю зі Скадовським дельфінарієм.
Зацікавлення викликав і досвід чернівецької громадської організації «Безбар'єрне місто»: голова ГО Андрій Шевчук розповів, як за ініціативи ГО було створено прибуткове виробниче підприємство, продукція якого потрібна для підвищення якості життя інвалідів. Про те, як це зробити в будь-якому регіоні, можна дізнатися з виданого організацією посібника.
Харківчани повідомили про цікаву місцеву ініціативу, варту наслідування, – конкурс проектів, спрямованих на покращення суспільного становища людей з особливими потребами для громадських організацій.
Кіровоградські учасники запропонували центрам європейської інформації приділяти увагу заходам, які б сприяли психологічній та соціальній адаптації інвалідів у суспільстві.
Розділ: Переглядів: 804 | Розміщено: 15 травня 2013


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Кіровоград
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :