Центр європейської інформації в м. Кіровоград

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » » Навчальний візит до Вроцлава

Навчальний візит до Вроцлава
sam_0975.jpg (19. Kb)З 18 по 22 жовтня представники 10 центрів європейської інформації України взяли участь у навчальному візиті до м. Вроцлав, який проводився в рамках спільної діяльності, що задекларована у Протоколі про наміри, підписного у квітні 2010р. Мережею центрів європейської інформації України, проектом «Teraz Wrocław» та Бюро Промоції Муніципалітету міста Вроцлава. Метою візиту було підвіщення рівня знань представників центрів європейської інформації України про європейську освіту на прикладі Польщі. Під час тижневого навчального візиту консультанти центрів європейської інформації відвідали організації, які реалізують європейські освітні проекти та обміни, а також ближче познайомилися з європейською освітою у Вроцлавському університеті, Вищій банківській школі, Економічному університеті, Вроцлавській політехніці та Вищій школі управління „Edukacja”. Учасники візиту зустрілися з українськими студентами, які здобувають освіту у Вроцлаві за сприяння проекту «Teraz Wrocław», та взяли участь у дискусії «Плюси та мінуси навчання за кордоном». Також вони мали нагоду побувати на Ярмарку праці в Економічному університеті у Вроцлаві, який надає можливість студентам та випускникам здобути інформацію про напрямки розвитку фірм фінансової, ІТ та виробничої сфер, а також є джерелом пропозицій практик, стажувань і праці у Європі для випускників.
З досвідом освітніх організацій для школярів, студентів та пенсіонерів українські гості ознайомилися в офісі проекту „Teraz Wrocław”, Домі зустрічей ім. Angelusa Silesiusa та Вроцлавському Центрі підтримки неурядових організацій Sektor3.
Учасники візиту та представники проекту „Teraz Wrocław” домовилися, що наступним кроком у співпраці з промоції європейської освіти в Україні стане проведення у листопаді 2010р. Тижня європейської освіти Мережею центрів європейської інформацїї за інформаційної підтримки проекту „Teraz Wrocław”. Детальніше можна буде дізнатись найближчим часом на http://ukrcei.org.
Розділ: Переглядів: 728 | Розміщено: 28 жовтня 2010


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Кіровоград
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :