Центр європейської інформації в м. Кіровоград

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » » Кіровоград було обрано місцем проведення відкриття Європейського року волонтерства 2011 в Україні

Кіровоград було обрано місцем проведення відкриття Європейського року волонтерства 2011 в Україні
dsc03931m.jpg (64.63 Kb)16-17 квітня 2011 року в Кіровограді тривала робота Майстерні для Євроклубів “Розширення можливостей волонтерів для об'єднаної Європи”. Майстерня стала початковим заходом в рамках проекту Європейського Союзу "Підтримка Євроклубів в Україні у 2011 році", що виконує Всеукраїнська громадська організація “Українська асоціація європейських студій” за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні. dsc03940m.jpg (65.16 Kb)Проект ЄС “Підтримка Євроклубів в Україні” є складовою ініціативи Представництва з надання сталої підтримки для розвитку та посилення спроможності молодіжних Євроклубів в Україні. В рамках проекту в лютому цього року відбувся конкурс, за підсумками якого 25 Євроклубів були відібрані на участь в початковій майстерні проекту. На підставі кількості і якості поданих заявок, містом проведення і було обрано Кіровоград.
Майстерня складалася з двох елементів: презентації Європейського року 2011 в Україні (відкритої для широкої громадськості) та тренінгової частини, включно з рольовою грою (для відібраних учасників майстерні).
Під час тренінгової частини, рольова гра створила можливість для учасників Євроклубів відчути себе членами Єврокомісії, Європарламенту, міністрами та активістами громадянського суспільства. За короткий час молодь дізналася про основних політичних “акторів” в ЄС, і про те, як вони впливають на процес прийняття рішень в ЄС, зокрема, стосовно молодіжної політики.
Розділ: Переглядів: 633 | Розміщено: 16 квітня 2011


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Кіровоград
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :