Центр європейської інформації в м. Кіровоград

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » » "Європейські" вулиці Кіровограда: історії та імена

"Європейські" вулиці Кіровограда: історії та імена
fotov.jpg (71.34 Kb)Фотопроект «Європа у назвах вулиць мого міста» було презентовано у Кіровоградському центрі європейської інформації 16 травня 2014 р.
Варшавська, Братиславська, Ризька, Балтійська, вулиця Тельмана , Ванди Василевської, Міцкевича, Сакко і Ванцетті та багато інших назв. Чому саме так названі вулиці у Кіровограді? Чи багато їх? Якими вони були задовго до нас? Ці питання поклали початок створення фотопроекту «Європа у назвах вулиць мого міста», який був ініційований шкільним євроклубом «Пульс» загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №22. fotov1.jpg (73.4 Kb)Назвати унікальною роботу над проектом не зовсім правильно, але побачити стиль вираження й бачення вулиць нашого міста завдяки фотографу можна. Проект здебільшого стосується сьогодення міста. Ідея створення серії фотографій приурочена до святкування Днів Європи-2014 у Кіровограді й націлена на створення умов для вивчення історії рідного міста.
Погляд фотографа «зачепився» на тимчасовій миті в кожній вулиці, але відшукав спільну рису для них усіх – майбуття спільного дому й широкого шляху. «Вони завжди будуть нести спокій і захищеність, надію і мрію», - переконана учасниця проекту учениця 10 класу Анна Шамрай. Ідея захопила й інших учнів, тому фотопроект триває й чекає свого продовження далі.
Розділ: Переглядів: 7674 | Розміщено: 17 травня 2014


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Кіровоград
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :