Центр європейської інформації в м. Кіровоград

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » » День Європи під дощем

День Європи під дощем
viktdsc063.jpg (22.12 Kb)risdsc06563.jpg (29.9 Kb)Навіть мінлива погода не завадила кіровоградцям відзначити День Європи - 2013, долучившись до «Єврофесту», що вже традиційно відкривається у нашому місті третьої суботи травня. Цього разу всі, кого питання європейського вибору України не залишає байдужим, зібралися під зеленим шатром Ковалівського парку.
Дізнатися більше про те, чим живе сьогодні Об’єднана Європа, як розвиваються стосунки України з ЄС, які європейські програми та ініціативи актуальні для українців міг кожен, завітавши до інформаційної палатки Центру. А ще – перевірити свої знання, ставши учасником вікторини. Кращі знання та глибоке розуміння змісту і значення для суспільства європейських демократичних цінностей демонстрували члени шкільних євроклубів. poldsc06588.jpg (25.08 Kb)Стенд-опитування «Європейська інтеграція України: скажи СВОЄ слово!» став своєрідним місцем полеміки гостей свята, де кожен міг не лише висловити власне ставлення до інтеграційних процесів, але й думку щодо змін, які мають відбутися у нашому суспільстві та у свідомості кожного з нас.
2013-й був оголошений Європейською Спільнотою роком європейського громадянства. Представники Центру європейської інформації намагалися з’ясувати, що означають поняття «громадянська активність» та «громадська участь» для нас з вами. «Активні громадяни» - так звучала тема організованого Центром конкурсу малюнків та плакатів, який проходив просто в парку. У кольорах, образах та символах кожен учасник намагався показати своє бачення. Кращою була визнана колективна робота братів Андрія та Іллі Бєліченків та їхнього друга Андрія Вєжитчаніна. А тим часом волонтер Центру Катерина Бабенко провела опитування серед відвідувачів Ковалівського парку, намагаючись з’ясувати, яким бачать активного громадянина мешканці та гості міста, що знають про місцеві громадські ініціативи та чи готові до них долучитися?
А ще були виступи команд євроклубів, майстер-класи та ігри, багато сміху, веселощів та дружнього спілкування. Цей день кожному запам’ятався по-своєму: хтось виграв конкурс або вперше насмілився вийти на сцену, хтось вперше замислився про те, що таке громада і чим вона живе, а можливо – зустрів нових друзів, з якими так весело ховатися від теплого дощу…
verdsc06638.jpg (28.73 Kb)
Розділ: Переглядів: 925 | Розміщено: 21 травня 2013


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Кіровоград
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :