Центр європейської інформації в м. Кіровоград

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » » День Європи - час для роздумів

День Європи - час для роздумів
З наступного тижня Кіровоградський центр європейської інформації розпочинає цикл заходів в рамках відзначення Днів Європи 2013. Від 13-го травня кожен бажаючий зможе висловити власну думку на розташованому в Обласній бібліотеці ім.Д.І.Чижевського стенді для опитування «Європейська інтеграція: скажи своє слово!» та ознайомитися з виставкою «Країни ЄС: знати, відчувати, захоплюватися».
Дотримання європейських стандартів в галузі прав людини є одним з ключових питань євроінтеграції України. І Дні Європи – слушна нагода для обговорення цієї теми. Центр європейської інформації запрошує усіх небайдужих взяти участь у web-конференції «Забезпечення доступності соціальних послуг для людей з обмеженими можливостями», що відбудеться 15 травня, о 15-00 в Обласній універсальній науковій бібліотеці ім..Д.І.Чижевського (Відділ обслуговування користувачів, ІІІ поверх).
18 травня з 11.00 до 17.00 у Ковалівському парку на кіровоградців та гостей міста чекає Єврофест-2013. Дізнайтеся більше про ЄС, європейські інституції, освітні програми, стандарти та цінності! Також у програмі заходу – вікторини, ігри, конкурс малюнка та майстер-класи.
Цього року партнером Мережі ЦЄІ України у відзначенні Днів Європи став фестиваль документального кіно Doku Days. Пропонуємо подивитися фестивальні фільми «Нові герої» (16 травня) та “Поза Євро” (24 травня). Показ та обговорення відбудуться у кінозалі ОУНБ ім.Д.І.Чижевського. Початок — о 15.00. Ми чекаємо на Вас! Приєднуйтесь!
Розділ: Переглядів: 711 | Розміщено: 7 травня 2013


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Кіровоград
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :