Центр європейської інформації в м. Кіровоград

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » » День Європи - 2011 у Кіровограді

День Європи - 2011 у Кіровограді
21 травня Кіровоград відзначатиме День Європи. За рішенням Мережі центрів європейської інформації України, цього року свято проходитиме під спільним гаслом “Я поділяю європейські цінності!”. А отже, поняття свободи, демократії, прав людини та верховенства права, рівності, гідності та толерантності визначатимуть зміст заходів.
Відзначення Дня Європи-2011 у Кіровограді розпочнуться 18 травня театралізованим диспутом “Молодь — за європейські цінності”, який відбудеться в актовому залі ОУНБ ім.Чижевського о 14.00. Тематичні вистави про європейські цінності будуть показані студентським народним театром-студією «Сьоме небо» ВНМУ ім.М. Пирогова та представлені на обговорення старшої шкільної та студентської молоді.
21 травня з 10.00 до 16.00 на площі Кірова розташується святкове наметове містечко “Євроквартал”. Гості свята зможуть взяти участь в іграх, вікторинах та конкурсах, майстер-класах, отримати інформаційні матеріали про європейські цінності, Європейську Спільноту та процес євроінтеграції, європейські освітні програми, а також визначити переможця конкурсу малюнку “Європейські цінності: що це означає для мене” і стати учасником експрес-голосування. О 13.00 відбудеться флеш-моб, теж присвячений темі європейських цінностей. 22 травня відбудеться тематична екскурсія “Європейські цінності: відбиток на тлі мого міста”. Вже кілька років поспіль у третю суботу травня Україна відзначає Україна День Європи. Цього року члени Мережі центрів європейської інформації України вирішили провести заходи до Дня Європи під спільним гаслом “Я поділяю європейські цінності!” із відповідним змістовним наповненням. Даний проект, розроблений у м. Луганськ під час методичного  тренінгу із розробки формату проведення Дня Європи – 2011, є мережевим і проходитиме з акцентом на європейські цінності, до числа яких належать свобода, демократія, права людини та верховенство права, рівність, гідність і толерантність. Заходи у Кіровограді розпочнуться 18 травня театралізованим диспутом “Молодь — за європейські цінності”, який відбудеться в актовому залі ОУНБ ім.Чижевського о 14.00. Тематичні вистави про європейські цінності будуть показані студентським народним театром-студією «Сьоме небо» ВНМУ ім.М. Пирогова та представлені на обговорення старшої шкільної та студентської молоді.
21 травня з 10.00 до 16.00 на площі Кірова розташується святкове наметове містечко “Євроквартал”. Гості свята зможуть взяти участь в іграх, вікторинах та конкурсах, майстер-класах, отримати інформаційні матеріали про європейські цінності, Європейську Спільноту та процес євроінтеграції, європейські освітні програми, а також визначити переможця конкурсу малюнку “Європейські цінності: що це означає для мене” і стати учасником експрес-голосування. О 13.00 відбудеться флеш-моб, теж присвячений темі європейських цінностей. Кожен, хто хоче стати його учасником, повинен мати у руках парасольку. Також у “Єврокварталі” можна буде побачити презентації шкільних євроклубів Кіровограда та області: кожен євроклуб представлятиме одну з країн-членів ЄС.
22 травня відбудеться тематична екскурсія “Європейські цінності: відбиток на тлі мого міста”.

Програма
відзначення Дня Європи - 2011 у Кіровограді


Центр європейської інформації на базі Кіровоградської обласної універсальної наукової бібліотеки ім.Д.І.Чижевського (м.Кіровоград, вул.Карла Маркса, 24:

Інформаційне панно “Європейські цінності: досвід, асоціації, роздуми” (ОУНБ ім Д.І.Чижевського, м.Кіровоград, вул.Карла Маркса, 24);

Виставка-конкурс “Єдина Європа — територія творчості” (з 20 травня);

Інтерактивний стенд-опитування “Європейська інтеграція: скажи своє слово” (з 18 травня);

Театралізований диспут для студентів та старшокласників “Молодь — за європейські цінності” (вистава Вінницького студентського народного театру “Сьоме небо”, 18 травня, 14.00, актовий зал ОУНБ ім Д.І.Чижевського, м.Кіровоград, вул.Карла Маркса, 24);

Книжкова виставка “Європейське розмаїття” (з 18 травня);

Тематична екскурсія “Європейські цінності: відбиток на тлі мого міста”(22 травня , початок о 10.00).

21 травня, Євроквартал на центральній площі міста

Конкурс малюнка “Європейські цінності: що це означає для мене”, вибір переможців “народним голосуванням”, нагородження;

Форум-театр (сюжети на теми демократії, рівності, толерантності, прав дитини);

інформаційні палатки “Європейсьткі цінності” та “Освіта: європейські можливості для українців”;

Флешмоб, присвячений темі верховенства права (13.00);

Полотно-опитування “Я поділяю європейські цінності”;

вуличні ігри та міні-вікторини;

майстер-класи.

21 травня, м.Кіровоград, площа Кірова, 10.00 - 16.00

Детальніше: http://www.kr.ukrcei.org
(0522)36 14 03; 093 89 49 083, Тетяна Федорова.
Розділ: Переглядів: 1284 | Розміщено: 14 травня 2011


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Кіровоград
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :