Центр європейської інформації в м. Кіровоград

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » » Чи сумісні якісна освіта та сучасний ринок?

Чи сумісні якісна освіта та сучасний ринок?
veb_os_1.jpg (52.06 Kb)18 квітня о 15.00 у Центрі європейської інформації ОУНБ ім.Д.Чижевського відбулася веб-конференція «Стандарти освіти і ринок праці», учасниками якої стали працівники освіти, молодь, представники громадськості Кіровограда, Олександрії та Херсона.
Про потреби сучасної економіки та пропозиції державного і приватного секторів вищої освіти говорив Ігор Анатолійович Добрянський, ректор Кіровоградського інституту регіонального управління та економіки, депутат Кіровоградської обласної ради. Але сьогодні, на думку експерта, замало лише правильно обрати професію: потреби риинку стрімко змінюються, а тому запорукою успіху має стати підприємництво як життєва позиція.

veb_os_2.jpg (45.74 Kb) Маргарита Калюжна, голова громадської організації "Європа - наш дім", голова ініціативної групи "Інформаційно-комнікативні технології - на допомогу освіті", викладач англійської мови, переконувала: онлайн-навчання є не просто доповненням, але й альтернативою традиційним формам освіти.
veb_os.jpg (59.47 Kb)
На думку директора Міжнародного агенства "Погляд NEXT" Вікторії Поляновської, попри труднощі, з якими стикається Україна на шляху до євроінтеграції та недосконаліть системи освти, існують цілком реальні, привабливі та доступні європейські освітні пропозиції для українців. Вивчення ж іноземних мов на рівні, достатньому для усішного навчання, залишається однією з найбільших проблем для потенційних учасників навчальних програм.
Розділ: Переглядів: 7555 | Розміщено: 19 квітня 2014


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Кіровоград
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :