Центр європейської інформації в м. Кіровоград

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » Новини » Вітаємо переможців конкурсу

Вітаємо переможців конкурсу
d1sc02768.jpg (25.03 Kb)Чи багато сторінок наш край займає в історії Європи? Чим збагатили європейську науку , культуру, мистецтво наші земляки та взагалі українці? Що ми знаємо про внесок вихідців з країн Європи у розвиток нашого міста? Що означає „бути європейцем” для молодих кіровоградців? Відповіді – у роботах учасників обласного конкурсу для шкільної та студентської молоді „Україна в Європі, Європа в Україні: очима молоді”, які було презентовано 21 грудня 2010 року, о 14.30 у Кіровоградському центрі європейської інформації (ОУНБ ім. Чижевського, Відділ читальних залів, ІІІ поверх).d1sc02794.jpg (15.51 Kb) d1sc02810.jpg (21.54 Kb) Конкурс проводився в рамках реалізації одноіменного проекту товариства „Український народний дім в Чернівцях”. Проектом передбачено проведення аналогічних конкурсів також і у Миколаївській, Одеській, Дніпропетровській, Запорізькій, Херсонській областях та в Автономній республіці Крим за ініціативою Центрів європейської інформації, громадських організацій, бібліотек.
Після презентації та перегляду виставки творчих робіт відбулося підбиття підсумків конкурсу, що стартував в області у жовтні.
Переможцями стали: у номінаціїї "творча робота" - Аліна Кобіна, панно у техніці ручного килимарства (серед школярів) та Ольга Волощук, робота у техніці малюнку (серед студентів); у номінації "пошукова робота" - колективна робота учнів Новопразького НВК "Їм підкорилася Європа" (серед школярів) та робота студентів КККЕіП ім. М.П.Сая "Спільність історичних доль".
Запрошені – юні учасники конкурсу з Кіровограда, Нової Праги, Помічної, Новоукраїнки, а також працівники освіти, члени євроклубів та громадських організацій, студенти, краєзнавці, ЗМІ мали можливість ознайомитися з конкурсними роботами (творчими і дослідницькими) та привітати переможців, почути їхні враження, висловити свою думку.
Розділ: Новини Переглядів: 1124 | Розміщено: 30 грудня 2010


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Кіровоград
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :