Центр європейської інформації в м. Кіровоград

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » Новини » Навчання в Чехії: нові можливості для молодих українців

Навчання в Чехії: нові можливості для молодих українців
13 квітня 2010 року користувачі Кіровоградського ЦЄІ мали нагоду дізнатися про можливості отримання європейської освіти та переваги навчання в Чехії. 13 квітня у Центрі європейської інформації, що працює при відділі читальних залів обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Чижевського відбулася зустріч з директором підготовчого відділення факультету гуманітарних наук Карлового Університету (Прага, Чехія) Ріхардом Смейкалом, який розповів про можливості здобуття європейської освіти, туристичні та соціально-економічні особливості Чехії, і дуже детально - про навчання у Карловому університеті для української молоді.
Карлів університет був заснований в Празі великим чеським і римським імператором Карлом IV і став першим вищим учбовим закладом на території Середньої і Східної Європи. У наш час Карлів університет є найбільш відомим Вузом Чехії, в якому навчається понад 42 000 студентів з 48 країн світу.
На зустріч прийшли близько 200 студентів ВНЗ, викладачів, старшокласників місцевих загальноосвітніх шкіл, разом з батьками і учителями. Вони мали можливість дізнатися про особливості чеської системи освіти, можливості та переваги навчання в університетах цієї країни, вимоги та критерії, яким має відповідати підготовка українських абітурієнтів.
Кожен з присутніх міг отримати відповідь на питання, які його турбують найбільше, з „перших рук”. У ЦЄІ панувала атмосфера теплого, невимушеного, жвавого спілкування.
Розділ: Новини Переглядів: 2509 | Розміщено: 23 квітня 2010


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Кіровоград
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :