Центр європейської інформації в м. Кіровоград

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Новини

9 вересня 2010

Розклад занять з вивчення польської мови

Шановні користувачі!

З 14 вересня заняття курсів з вивчення польської мови відбуватимуться у Польському культурному центрі (відділ читальних залів, ІІІ поверх),
за розкладом:
• група початківців — вівторок, 17.00 — 19.00;
• група, що продовжує навчання, — четвер, 17.00 — 19.00.

За додатковою інформацією звертатися до Центру європейської інформації або телефонувати за номерами: 36-14-05; 093-89-49-083.

Головна тема, Новини

11 квітня 2014

Дні Європи - час для ділогу та роздумів

Кіровоградський центр європейської інформації, що діє в Обласній універсальній науковій бібліотеці ім.Д.І.Чижевського розпочинає цикл заходів «Діалоги про цінності» в рамках відзначення Днів Європи 2014.

Новини

30 грудня 2010

Вітаємо переможців конкурсу

d1sc02768.jpg (25.03 Kb)Чи багато сторінок наш край займає в історії Європи? Чим збагатили європейську науку , культуру, мистецтво наші земляки та взагалі українці? Що ми знаємо про внесок вихідців з країн Європи у розвиток нашого міста? Що означає „бути європейцем” для молодих кіровоградців? Відповіді – у роботах учасників обласного конкурсу для шкільної та студентської молоді „Україна в Європі, Європа в Україні: очима молоді”, які було презентовано 21 грудня 2010 року, о 14.30 у Кіровоградському центрі європейської інформації (ОУНБ ім. Чижевського, Відділ читальних залів, ІІІ поверх).d1sc02794.jpg (15.51 Kb)

Новини

15 червня 2010

Круглий стіл

14 червня 2010 року в Центрі європейської інформації відбувся круглий стіл "Шлях до євроінтеграції: погляд молодих". В ньому взяли участь представники громадських організацій, студенство та інші активні громадяни Кіровоградщини. У форматі круглого столу були підняті питання щодо переваг та недоліків, можливостей та перспектив євроінтеграції України для молоді

Новини

15 червня 2010

Відкриття Польського культурного центру

29 квітня 2010 року в ЦЄІ відбулося урочисте відкриття Польського культурного центру. Цей центр відкрився завдяки співпраці з громадською організацією - Об’єднанням поляків Кіровоградщини „Полонія”, яку вже багато років очолює пан Олександр Полячок. Мета Польського культурного центру – сприяння ознайомленню громадськості з внутрішньою і зовнішньою політикою Республіки Польщі, суспільно-політичними та соціально-економічними перетвореннями у суспільстві, з історією, економікою, життям, культурою та традиціями польського народуkonsul11.jpg (60.66 Kb)

Новини

15 червня 2010

"Кава - найпопулярніший напій європейців"

Видатний англієць, письменник Джон Голсуорсі якось сказав: “Є речі, які вартують того, аби їм зберігати вірність. Наприклад, кава...” і з ним важко не погодитися. Сьогодні кава – найпопулярніший напій європейців. І саме у Європі кава стала більше, ніж просто напоєм – це частина культури, спосіб життя, стимул для творчості. Митці і майстри слова творили, вживаючи каву для пробудження наснаги та стимулювання інтелектуальих звершень. І навіть присвячували їй – каві – свої твори.
Центр європейської інформації ОУНБ ім.Д.І.Чижевського пропонує Вашій увазі розважально-пізнавальну експозицію “Кава — найпопулярніший напій європейців”. kava.jpg (.15 Kb)

Новини

6 травня 2010

Виставки до Дня Європи в Кіровоградському ЦЄІ

Починаючи з 7 травня до уваги користувачів ЦЄІ та бібліотеки будуть представлені виставки "Великі українці в європейській історії, культурі, науці, мистецтві" та "Об'єднана Європа - оновлене суспільство: досвід для України"

Новини

23 квітня 2010

Навчання в Чехії: нові можливості для молодих українців

13 квітня 2010 року користувачі Кіровоградського ЦЄІ мали нагоду дізнатися про можливості отримання європейської освіти та переваги навчання в Чехії.
  [1] 2  далі »
 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Кіровоград
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :