Центр європейської інформації в м. Кіровоград

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » » Дні Європи - час для ділогу та роздумів

Дні Європи - час для ділогу та роздумів
Кіровоградський центр європейської інформації, що діє в Обласній універсальній науковій бібліотеці ім.Д.І.Чижевського розпочинає цикл заходів «Діалоги про цінності» в рамках відзначення Днів Європи 2014.
12 квітня 2014 року розпочинаються заняття творчої майстерні “Розуміти себе — розуміти інших”, мета якої – формування свідомого користувача соціальних мереж, а також майстер-клас зі створення скрайбінгів (коротких відео) на тему “Цінності. Власний вимір”. Ініціатор заходу – громадська організація «Європа – наш дім».
Дотримання європейських стандартів в галузі прав людини є одним з ключових питань євроінтеграції України. Другий рік поспіль партнером Мережі ЦЄІ України у відзначенні Днів Європи став фестиваль документального кіно Doku Days. Пропонуємо подивитися фестивальні фільми «Содік», «Вегас» (22 квітня, смт Олександрівка, Центральна районна бібліотека) “Ігри Путіна” (24 травня, кінозал ОУНБ ім.Д.Чижевського), «Йоанна» (смт Вільшанка, Центральна районна бібліотека).
Центр європейської інформації запрошує взяти участь у web-конференціях: «Активність громад. Засоби впливу на муніципальну політику» (17 квітня, 14.00, ініціатор – Херсонський ЦЄІ); «Стандарти освіти і ринок праці» (18 квітня, 15.00); «Завершення процесу формування модерної нації як необхідної умови нашої належності до європейської цивілізації» (23 квітня, 15-00, за ініціативою Українського Народного Дому в Чернівцях). Для участі в заходах запрошуємо до Обласної універсальної наукової бібліотеки ім.Д.І.Чижевського (Відділ обслуговування користувачів, ІІІ поверх).
Питання «Вибір та відповідальність» стане темою для обговорення учасників діалогів порозуміння. Перший захід відбудеться 29 квітня у Кіровоградському ЦЄІ.
17 травня з 11.00 до 16.00 у Ковалівському парку на кіровоградців та гостей міста чекає Єврофест-2014. Пропонуємо Вам стати слухачами «Вуличного університету» та долучитися до арт-акції «Лінія діалогу».
Розділ: Головна тема, Новини Переглядів: 1414 | Розміщено: 11 квітня 2014


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Кіровоград
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :