Центр європейської інформації в м. Кіровоград

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Головна тема

Дні Європи - час для ділогу та роздумів

Кіровоградський центр європейської інформації, що діє в Обласній універсальній науковій бібліотеці ім.Д.І.Чижевського розпочинає цикл заходів «Діалоги про цінності» в рамках відзначення Днів Європи 2014.
    » читати далі »
rukasmall.jpeg (50.44 Kb)

23 квітня 2014

Націотворення та інтеграція - процеси взаємопов'язані!

Про завершення процесу формування модерної нації як необхідної умови нашої належності до європейської цивілізації говорили учасники веб-конференції, що відбулася 23 квітня, о 15:00 за ініціативи Українського Народного Дому в Чернівцях. Голова організаації, Володимир Петрович Старик акцентував увагу на націотворчих процесах, що відбувалися в Україні з початку ХХ століття.

До спілкування приєдналися представники громадськості з Миколаєва, Кіровограда та Хмельницька, м.Олександрія (Кіровоградська область) через веб-зв’язок.

23 квітня 2014

Кіно як засіб порозуміння

22 квітня мандрівний фестиваль документального кіно DokuDays UA завітав до Олександрівки, що у Кіровоградській області. Кіровоградський центр європейської інформації організував показ стрічок "Содік" та "Вегас", кожна з яких стала приводом для жвавої дискусії. У глядацькій залі зібралися учасники різних поглядів та життєвого досвіду, тож між молоддю та людьми літнього віку тривав діалог не лише з приводу фільмів, але й щодо життєвих цінностей, установок, стереотипів. Обговорення кінофільмів стало для представників різних поколінь нагодою дізнатися більше одне про одного та спробувати порозумітися.
https://sites.google.com/site/oleksbib/informacia-dla-citaciv/pravila-koristuvanna-bibliotekou/novini

19 квітня 2014

Чи сумісні якісна освіта та сучасний ринок?

veb_os_1.jpg (52.06 Kb)18 квітня о 15.00 у Центрі європейської інформації ОУНБ ім.Д.Чижевського відбулася веб-конференція «Стандарти освіти і ринок праці», учасниками якої стали працівники освіти, молодь, представники громадськості Кіровограда, Олександрії та Херсона.
Про потреби сучасної економіки та пропозиції державного і приватного секторів вищої освіти говорив Ігор Анатолійович Добрянський, ректор Кіровоградського інституту регіонального управління та економіки, депутат Кіровоградської обласної ради. Але сьогодні, на думку експерта, замало лише правильно обрати професію: потреби риинку стрімко змінюються, а тому запорукою успіху має стати підприємництво як життєва позиція.

18 квітня 2014

Муніципальна політика: чи є важелі впливу?

veb_hers_1.jpg (.39 Kb)Учасники Web-конференції на тему: «Активність громад. Засоби впливу на муніципальну політику», що 17 квітня о 14.00 зібрала представників громадськості Херсона та Кіровограда, дійшли несподіваних висновків.

15 квітня 2014

Веб-конференція «Стандарти освіти і ринок праці»

Відзначати Дні Європи 2014 Кіровоградський центр європейської інформації розпочинає низкою дискусійних заходів. Спільно шукати відповіді на питання, що дійсно хвилюють, ділитися знаннями і досвідом сьогодні важливіше, ніж просто декларувати добрі наміри.
18 квітня о 15.00 у Центрі європейської інформації ОУНБ ім.Д.Чижевського розпочнеться веб-конференція «Стандарти освіти і ринок праці», в якій візьмуть участь працівники освіти, кіровоградська молодь, представники громадськості.

14 квітня 2014

Громадянська дипломатія як чинник суспільного порозуміння

18 квітня 2014 року, у п’ятницю в Інформаційно-ресурсному центрі відбудеться круглий стіл на тему "Роль громадянської дипломатії у підтримці суспільної стабільності та порозуміння".

Головна тема, Новини

11 квітня 2014

Дні Європи - час для ділогу та роздумів

Кіровоградський центр європейської інформації, що діє в Обласній універсальній науковій бібліотеці ім.Д.І.Чижевського розпочинає цикл заходів «Діалоги про цінності» в рамках відзначення Днів Європи 2014.

10 квітня 2014

Про цінності - у власному форматі!

Центр європейської інформації ОУНБ ім.Д.Чижевського запрошує молодь м. Кіровограда до участі у циклі заходів до Дня Європи.
12 квітня 2014 року розпочинаються заняття творчої майстерні “Розуміти себе — розуміти інших”, мета якої – формування свідомого користувача соціальних мереж, а також майстер-клас зі створення скрайбінгів (коротких відео) на тему “Цінності. Власний вимір”. Ініціатор заходу – громадська організація «Європа – наш дім».
Запрошуємо студентів, старшокласників та всіх бажаючих. Початок – об 11.00. Чекаємо за адресою: вул.Велика Перспективна, 24, ІІІ поверх. Вхід – вільний.

 

Меню сайту
Радимо прочитати

Останні публікації

Найбільш популярне

Проголоуйте

Яка європейська інформація Вас більше цікавить?

Культурно-освітня (12)
Суспільно - політична (9)
Можлівості працевлаштування (4)
Туризм, відпочинок, подорожі (6)

Календар публікацій на сайті

« Квітень 2014 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30

Календар - архів

За підтримки:
Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Кіровоград
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :